O portalu

ZAMÓWIENIASEKTOROWE.PL to serwis specjalistyczny prowadzony przez GJW Gramza Jenerowicz Wspólnicy Kancelarię Radców Prawnych Sp. p., poświęcony prawu zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem zamówień sektorowych. Autorami są prawnicy i doradcy z kancelarii GJW, specjaliści w kwestii prawa zamówień publicznych, posiadający wieloletnie doświadczenie i praktykę w tej dziedzinie.

Na portalu publikowane są najnowsze informacje dotyczące zmian w ustawodawstwie, opinie prawne, jak również komentarze dotyczące orzeczeń i nowelizacji oraz artykuły dokonujące gruntownej analizy złożonych procedur realizacji zamówień publicznych. Doradcy prowadzą także blog.

Portal stworzono celem podzielenia się doświadczeniem i praktyczną wiedzą z klientami, a także ze środowiskiem biznesu. Adresatami są głównie zamawiający – w rozumieniu przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych – oraz przedsiębiorcy, którzy chcą profesjonalnie i efektywnie realizować działania w obszarze zamówień publicznych. Z tego też względu nacisk położony jest na praktyczne aspekty zagadnienia – w portalu zamieszczone są teksty aktów prawnych, podstawowe informacje na temat przepisów, a także teksty specjalistyczne.

Wydawca:
GJW Gramza Jenerowicz Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.
REGON: 301616403

NIP: 9721222511

Adres redakcji:
ul. Szelągowska 27

61-626 Poznań
tel.: +48 61 663 03 63
tel. kom.: +48 669 66 44 77
e-mail: kancelaria@gjw.pl

Czasopismo zarejestrowane przez Sąd Okręgowy w Poznaniu, Wydział I Cywilny, pod poz. RPR 3149 w rejestrze dzienników i czasopism.

Redaktor Naczelny Serwisu:
Maciej Gramza

Redaktor Prowadzący:
Magdalena Wyszyńska